Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Україна отримала великокаліберні польські снайперські гвинтівки

Польща передала українським захисникам снайперські гвинтівки великого калібру 12,7-мм WKW Wilk. 

Про це повідомляє "Мілітарний". Відео з випробування в Україні оприлюднили аналітики з Ukraine Weapons Tracker. 

Польська снайперська гвинтівка виготовляється на заводі “Zak?ady Mechaniczne Tarnów”.

“WKW Wilk” розшифровується як “Wielkokalibrowy Karabin Wyborowy Wilk”, що перекладається як великокаліберна снайперська гвинтівка “Вовк”.

Її військове позначення у польській армії – "Tor".

Ця гвинтівка була розроблена у 2000-2004 роках, а перші окремі частини польської армії отримали гвинтівки “Wilk/Tor” приблизно у 2005 році.

Читати також

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.