Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Україна переходить на зимовий час

Фото - ілюстративне

У ніч з суботи на неділю, 25 жовтня, українці традиційно переведуть стрілки годинників на одну годину назад. Разом з Україною на зимовий час перейдуть у понад 70 країнах світу. 

Раніше Верховна Рада мала намір скасувати перехід на зимовий час, однак від цієї ідеї відмовились.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цього тижня українці можуть востаннє перейти на "зимовий" час

До слова, з 2021 року від переведення годинників мають намір відмовитися у країнах Євросоюзу. Після цього й Україна має намір забути про зимовий та літній час.

Ідею переходу на літній та зимовий час раніше запровадили з метою економії електроенергії. У суспільстві часто виникають дискусії стосовно доцільності такого переходу та його впливу на здоров'я.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.