Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українська "Стугна" ліквідувала ворожий танк з відстані 4,5 кілометра (ВІДЕО)

Ілюстративне фото

Штурмовики 128-ї бригади ліквідували російський танк з відстані 4,5 кілометра. Допомогла їм у цьому українська "Стугна".

На Фейсбук-сторінці штурмової група 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади опублікували відео, яке доводить факт знищення танку.

Попри те, що танк рухався, а не стояв на місці, оператор влучив у нього українською ракетою. На такі відстані не використовують ні NLAW, ні Javelin через неефективність. В той час як українська "Стугна" здатна ліквідувати ворожу техніку за 4,5 км.

 

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".