Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українська тероборона знищила ворожий літак, 6 танків і 7 бронемашин

Українські військові продовжують наближувати перемогу над російськими загарбниками. Вони палять ворожу техніку, завдають ворогові втрат тощо. 

Днями наші бійці Сил територіальної оборони Збройних Сил України ліквідували російський літак СУ-25, 6 танків, 4 БТР, 3 БМП.

Також українці захопили плавучий бронетранспортер і вже сьогодні використовують його для виконання завдань у складі Першої Окремої Бригади Спеціального Призначення ім. Івана Богуна. Про це повідомили в ТРО ЗСУ.

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.