Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українські мінометники одним пострілом ліквідували російських снайперів (ВІДЕО)

Українські мінометники ліквідували російських снайперів під час дуелі. Протистояння відбулося на півдні України.

Саме там було помічено пару снайперів РФ. Мінометники встановили точну локацію ворога та прицільно вистрілили по окупантах. Для цього використали легкий міномет 60-мм калібру.

Першою ж міною ворога було ліквідовано.

"Решта мін також лягла прямо по окупантах, перевівши їх у статус “хороших росіян”», — йдеться у повідомленні ССО України.

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.