Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українські воїни на Луганщині знищили найманців із Лівії

Військові Збройних сил України ліквідували лівійських найманців, які приїхали воювати в Україну на боці РФ.

Про це повідомив офіцер ЗСУ та військовий блогер Анатолій Штефан.

Найманців в Україну перекинули наприкінці березня, втім, за словами Штефана, прижитись в Україні надовго їм не вдалось.

"Без акліматизації та належної вакцинації їх кинули в одну з найгарячіших точок російсько-української війни – під Попасну", - зазначив блогер.

Українські військові ліквідували найманців.

 

 

Читати також

28.05.2022 На честь кого можна називати вулиці: мовний омбудсмен показав список

Певен, що цей узгоджений список буде в нагоді всім, в тому числі, за кордоном, хто вже зараз хоче увічнити в назвах вулиць, бібліотек чи скверів імена будівничих - захисників української мови, культури, нації, - написав Тарас Кремінь. Список складався у співпраці з експертами Національної академії наук України. Зокрема до списку увійшли: Олесь Гончар, Іван Дзюба, Іван Драч, Левко Лук'яненко, Олександр Пономарів, Євген Сверстюк, Василь Симоненко, Василь Стус, В'ячеслав Чорновіл, Петро Яцик. У переліку не врахували тих, чиї імена вже є в географічних назвах чи об’єктах топоніміки. На думку Тараса Кременя, назива вулиць мають обирати місцеві мешканці: “Зрозуміло, що ініціатива має виходити від мешканців тих населених пунктів, в яких будуть перейменовувати географічні назви та об’єкти топоніміки. Завдання місцевої влади - дослухатися громади, академічних установ, провідних університетів".

28.05.2022 Годяться навіть дідусі: у Росії скасували вікову межу для контрактників

Також, називають такі причини: • Небажання оголошувати загальну мобілізацію, адже в такому разі доведеться офіційно називати «спецоперацію» війною. • Небажання російської молоді поповнювати армію, адже військкомати частіше отримують «коктейлі Молотова», ніж готових гинути на українській землі юнаків. • У Путіна не вистачає війська для одночасного наступу та утримання вже захоплених територій.