Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Український "Рембо" готує смачні страви для військових на сході

Хоч він і не схожий на могутнього, засмаглого, з голим торсом героя американського кінофільму, але теж викладається на повну задля спільної перемоги над загарбниками.

Історію виникнення позивного розповідає з посмішкою - на початку війни добровільно прибувши в частину, на шикуванні став до строю в стильних сонцезахисних окулярах, як у Сталлоне. Друзі оцінили гумор, так і з'явився гвардієць Рембо. Для справедливості треба зазначити, що наш Рембо володіє англійською мовою не гірше оригінала, а ще на відмінно знає польську.


До війни Роману добре давалися кулінарні експерименти, приготування цікавих рецептів і смаколиків, але професійним поваром він себе не вважав.

"Пішов на кухню, бо треба. Кожен має робити максимум, що може для перемоги. Я люблю готувати, швидко вчусь, от і вирішив, чому б не спробувати. Тим більше, що охочих було не багато, а годувати хлопців необхідно вже", - говорить Роман.

Військова частина Національної гвардії України, куди мобілізувався Роман, виконує службово-бойові завдання на сході України, і успішно тримає оборону визначених позицій.

Рембо розповідає, що військова кухня дуже відрізняється від звичайної. На війні часто доводиться готувати в незручних умовах, на польових пічках, газових, електричних, або навіть просто на відкритому вогнищі. Іноді немає того вибору продуктів, який хотілося б, і доводиться вигадувати смачні страви з того, що є. Головне - їжа має бути ситною, гарячою і тричі на день. І поки він на кухні, ці вимоги виконуються на всі 100 незалежно від місця дислокації й ситуації. Роман намагається максимально урізноманітнити страви та зробити їх корисними. Для цього використовує різні приправи, натуральну зелень, пророщує цибульку і застосовує власні кулінарні секрети.

 "Якщо треба, я можу не спати, і навіть не їсти сам, але побратимів нагодую. Знайду все необхідне і в хлопців буде гаряче, друге і компот" - запевняє гвардієць.

Брат Романа теж захищає країну в лавах Національної гвардії України, але в іншому підрозділі. Йому Роман передає привіт, зичить сил, витримки і Божого благословіння.

Джерело - Національна гвардія України.

Читати також

30.06.2022 На Світязі - пусті пляжі: загроза з Білорусі "вдарила" по туристичному сезону на Шацьких озерах

Власники садиб та баз чекають на туристів Власники садиб та баз відпочинку на Шацьких озерах чекають туристів. Поблизу озера Світязь здає декілька кімнат Зоя Савонік. Каже: людей у неї ще не було, ціни на житло не піднімали. "Готуємося, ще не відкривалися. В першу чергу залежить від умов, від війни, від погоди, але погода грає не дуже велику роль, головне війна", – говорить власниця садиби. Як розповів працівник однієї із баз відпочинку Дмитро Курилюк, туристів менше через малу відстань до кордону із Білоруссю. "Порівняно із попередніми роками, то дуже мало туристів, з такою ситуацією, що в країні... Надіємося, що таки буде сезон", – додав працівник бази відпочинку, яка нині теж напівпорожня. Повноводне озеро і порожні пляжі На пляжах найбільшого та найглибшого озера в Україні – майже порожньо. Поруч з водою можна зустріти поодиноких відпочивальників чи компанії. Волинянка Софія Марчук відпочиває на озері разом із дворічним сином. Жінка каже: не здивувалася, коли побачила Світязь напівпорожнім. "З війною то не те, що було раніше, зараз люди не їдуть так відпочивати", – говорить туристка. Киянин Ігор – військовослужбовець. Приїхав на Світязь разом із родиною, щоб перепочити між ротаціями. На озері, каже чоловік, йому сподобалося. "Середня температура, не скажу, що дуже тепла, але й не холодна, цілком нормальний сезон", – додав чоловік. Заходи безпеки для туристів Через повномасштабну війну і близькість кордону із Білоруссю в Шацькій громаді були змушені змінити правила відпочинку для туристів та запровадити додаткові заходи безпеки. Зі слів селищного голови, до патрулювання в громаді залучили додаткові сили поліції та військових. "Для підприємців графік роботи до 22:00 лише, без гучної музики, без розважальних заходів.Громадські місця, які приймають відвідувачів повинні забезпечити безпеку, але в нашому регіоні їх дуже мало, бо висока кількість поверхневих вод, не пристосованість торговельних місць, це вказує на те, що в нас укриттів дуже мало", – розповів Сергій Карпук.