Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Уряд розширив список медикаментів для лікування COVID-19

Кабінет міністрів розширив список медпрепаратів, які застосовуються для лікування COVID-19. Зокрема до нього додалися препарати "Молнупіравір" та "Ритонавір".  Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

- Це дозволить оперативно взаємодіяти та вести перемовини зі світовими виробниками щодо поставки лікарських засобів із високою ефективністю, та які перебувають на фінальних стадіях досліджень. Адже коли препарати виходять на ринок, виробники як правило вже мають домовленості на поставки ліків до інших країн, що зумовлює певний дефіцит, - зазначив очільник Уряду. 

Зазначимо,  препарат "Молнупіравір" був розроблений американською компанією Merck & Co. Дослідження показали, що серед пацієнтів, які вживали ці ліки, були госпіталізовані лише 7,3 %. А серед пацієнтів, які вживали плацебо, цей показник склав 14, 1%. 

Препарат "Ритонавір" від корпорації Pfizer уже почали тестувати в Україні. Зазвичай його застосовують в поєднанні з іншими препаратами для лікування ВІЛ. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.