Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Успішні фінансові справи - Тельцям, впевнений крок до мети - Ракам: гороскоп на 27 липня для всіх знаків Зодіаку

День, коли зовнішній негатив зазіхає на наш внутрішній зміст, роблячи людей байдужими і апатичними, інформує ТСН.

В цей час нічого не відбувається випадково — все, як погане, так і хороше — визначено здійсненими раніше вчинками, так що — в будь-якому разі — нарікати можна тільки на себе. Для серйозних справ і вирішення важливих питань день не призначений — їх краще перенести.

Гороскоп на 27 липня для Овнів

Небажано відповідати на випади недоброзичливо налаштованих людей адекватним чином — нічого крім конфлікту, який ні вам, ні їм не потрібен, це не принесе, так що краще проігнорувати їх і промовчати.

Гороскоп на 27 липня для Тельців

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій — особливо тих, в яких важливий баланс: ви легко зведете дебет із кредитом, заплатите за всіма рахунками і розрахуєтеся з завислими боргами.

Гороскоп на 27 липня для Близнят

Від охочих взяти на ваші плечі свою роботу не буде відбою, але робити цього не варто: часу у вас це заняття забере багато, а подяки — ні матеріальної, ні хоча б моральної — дочекатися не вдасться.

Гороскоп на 27 липня для Раків

Головне в цей день — впевнено і напористо йти до досягнення мети, яку ви перед собою поставили: від вашої улюбленої тактики "крок вперед і два назад" краще відмовитися — талан любить наполегливих.

Гороскоп на 27 липня для Левів

Близьких людей не варто обдурювати в будь-який день, але сьогодні брехня особливо небажаною: вона досить швидко виявиться, і візаємини, які ви дуже цінуєте, будуть зруйновані раз і назавжди.

Гороскоп на 27 липня для Дів

Поповнити запас енергії, брак якої ви сьогодні будете відчувати, можна, займаючись улюбленою справою і спілкуючись з тими, у кого її в надлишку — маленькими дітьми і домашніми тваринами.

Гороскоп на 27 липня для Терезів

День підходить для рішучих дій професійного плану, але — з однією умовою: кожен крок повинен бути продуманий, а його наслідки — ретельно прораховані, в іншому разі є ризик помилки.

Гороскоп на 27 липня для Скорпіонів

День ідеально підходить для занять благодійністю: чим більше добрих вчинків ви сьогодні зробите, то більша буде подяка, яку в результаті надішле вам доля.

Гороскоп на 27 липня для Стрільців

Не має значення, чим вам сьогодні доведеться займатися — стати до реалізації важливого професійного проєкту або наводити лад у домі — необхідно скласти детальний план і дотримуватися його.

Гороскоп на 27 липня для Козорогів

Не варто ні про що сперечатися з близькою людиною: предмет суперечок не вартий наслідків, які можна буде отримати в результаті — справа може дійти до серйозного конфлікту, який зруйнує взаємини.

Гороскоп на 27 липня для Водоліїв

Спілкування з оточенням краще звести до мінімуму: під маскою доброзичливої людини може ховатися психічно неврівноважена і та, яка становить небезпеку, особа.

Гороскоп на 27 липня для Риб

В цей час небажано робити хоч якийсь вибір, навіть якщо він буде стосуватися сорти цукерок у супермаркеті — він свідомо виявиться неправильним, і вам згодом доведеться про нього пошкодувати.

 

Читати також