Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Енергодарі окупанти почали вводити в обіг російські рублі

В Енергодарі Запорізької області окупанти почали вводити в обіг російські рублі. У місті відкрились магазини, де за рублі продають сосиски, ковбасу та інші продукти харчування, завезені з Криму та Білорусі. 

Про це повідомляє Енергоатом

Як зазначається, покупців у цих крамницях чимало. Утім справа не в любові до продуктів за радянськими ГОСТами, а у тому, що «живих» українських грошей у людей вже не залишилося. 

- Проте радості й оптимізму «орублєніє» не викликає. Як би не старалися окупанти та їхні прислужники, на заміну гривні загарбницькими грішми місцеві жителі дивляться з острахом.

Ввести в обіг рублі загарбники з 1 травня планують і в теж окупованому військами Мелітополі. Через спротив населення збираються залучити до цього «процесу» колишніх працівників банківської системи, відправивши їх на навчання в Ростов-на-Дону.

В Енергодарі ж російські загарбники планують запустити «Сбєрбанк росії» на базі захопленого українського Ощадбанку. Хоча рубль все одно стає валютою-ізгоєм. І не лише для українців на захоплених територіях, а й для всього світу. Ніхто не хоче мати справу з кривавими грошима російських окупантів.

 

 

Читати також