Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"В останній момент змінили напрямок": львівський депутат повідомив, куди ракетами цілились окупанти

Керовані ракети, якими 18 квітня влучили по Львову, були направлені на Івано-Франківську область. Проте в останній момент вони змінили напрямок. 

Про це заявив депутат Львівської міськради Андріан Гутник в ефірі Еспресо TV. 

За його словами, попри атаку, місто живе і працює у звичному ритмі, стабілізовано рух транспорту, деякі напрямки змінені, залізничний вокзал працює у звичному режимі. 

- Я думаю, що це було попередження для багатьох львів'ян і осіб навмисно переміщених, які зараз у Львові, щоб не нехтували сигналами повітряної тривоги. Можливо, Львів був розслаблений у цьому плані. Наскільки ми розуміємо, що офіційних даних від львівської військової адміністрації наразі не має", - зазначив депутат міськради. 

- Відомо, що візуально в Івано-Франківській області, коли долітали ракети, вони летіли в одному керунку. На блокпостах, є інформація, що бачили, як вони повернули у напрямку Львова. Це були керовані ракети, які летіли в одному напрямку, повітряна тривога попереджала: летять ракети у сторону західної України й вони були направлені на Івано-Франківськ, але в останній момент були повернуті у напрямку Львова", – розповів Гутник.

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.