Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Острозькій академії працюватиме інтернет від Starlink

Острозька академія отримала системі високошвидкісного супутникового інтернету Starlink від компанії SpaceX.  

Як повідомляють у комунікаційному відділі Острозької академії, застосовувати для забезпечення якісного освітньо-наукового процесу.

"Ілон Маск подарував системи Starlink для 50 університетів України. Ми пишаємося, що Острозька академія потрапила до числа цих вузів. Насамперед, це дає нам свободу дій, найважливіше – спокій під час проведення навчальних занять, бо Starlink – це отримання інформації через супутники. Такий зв'язок є найнадійнішим", — зазначає ректор університету Ігор Пасічник.

Тепер у разі російських атак на місцеву інфраструктуру університет зможе забезпечувати безперебійний освітній процес. 

 

Читати також

27.06.2022 "Дуже постраждала голова": чоловік, який був на автомийці під час ракетного удару в Сарнах, потребує допомоги

Дружина постраждалого Тетяна розповіла журналістам "Рівне Медіа", що її чоловік знаходиться у реанімації в Рівному. На момент розмови до пацієнта нікого не пускали. Його готували до операції. "Дуже постраждала голова. Череп розбитий, велика тріщина. Медики ще не проводили операції - вони чекали, коли спаде набряк. Сьогодні мені сказали, що його готують до операції", - зазначає Тетяна. Відомо, що родина переїхала до Сарн з Луганщини. Тут чоловік знайшов роботу, на яку влаштувався офіційно. Саме на робочому місці він і отримав тяжкі поранення. У родини четверо дітей. Після операції на Дмитра чекає тривале лікування та реабілітація. Рідні Дмитра потребують допомоги небайдужих людей. Реквізити: 5375 4141 3114 1946 (донька Людмила)