Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В рф через брак охочих воювати залучають в армію чоловіків із країн Центральної Азії - ГУР

Кількість росіян, які готові відправитися на війну проти України дедалі зменшується. Тож аби зберегти можливість формувати нові резерви, кремлівське керівництво дедалі активніше залучає в зс рф іноземних громадян. 

Про це повідомляє ГУР МОУ. 

Першість в цьому питанні займає московський регіон – для формування нових армійських підрозділів місцеве керівництво дало вказівку співробітникам військових комісаріатів та відділів поліції «проводити агітаційні заходи» з громадянами Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Окрім фінансового стимулу, тим хто погодиться підписати контракт та поїхати в Україну, пропонується отримання російського громадянства.

Одночасно у Чечні триває формування і підготовка чотирьох батальйонів для відправки на війну в Україні. Значну частину «добровольців» у сформованих батальйонах складають викрадені чеченськими силовиками місцеві молоді чоловіки, здебільшого із сільської місцевості. Під загрозою кримінального переслідування за сфабрикованими звинуваченнями або під тортурами, їх змушують підписувати контракти для участі у війні в Україні.

Практика викрадення чоловіків для поповнення добровольчих військових підрозділів, які воюють в Україні на догоду Москві породжує хвилі невдоволення серед мешканців Чечні. Громадяни республіки виказують обурення тим, що кадиров посилає мусульман брати участь і гинути на «чужій» війні двох християнських народів – росіян і українців. Така політика кадирова сприймається, як зрада мусульман.

Читати також