Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В рф готуються до епідемії холери в прикордонних з Україною областях - розвідка

В росії готуються до епідемії холери в прикордонних з Україною областях. Ймовірно, керівництво рф може вдатись до провокацій у цих регіонах, аби звинуватити Україну у "застосуванні біологічної зброї". 

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони. 

- Головний державний санітарний лікар росії Анна Попова підписала постанову «Про додаткові заходи щодо профілактики холери». Особлива увага приділяється додатковим заходам з профілактики у прикордонних з Україною регіонах: Брянська, Курська, Бєлгородська, Воронезька, Ростовська обл., Краснодарський край та окупований Крим.

Керівникам територіальних управлінь федеральної служби з питань нагляду у сферах захисту прав споживачів і добробуту людини («Роспотребнадзор») доручено:

  • до 15 травня підготувати лабораторії для проведення досліджень на холеру, посилити контроль за торговельними об’єктами, місцями масового скупчення людей, а також поінформувати населення про заходи з профілактики хвороби;
  • до 1 червня забезпечити готовність медичних установ до проведення протиепідемічних заходів та підготувати розрахунок необхідних для цього препаратів.

- Ймовірно, наприкінці травня – початку червня керівництво РФ може вдатись до провокацій у прикордонних з Україною районах. Відповідальність за це традиційно спробують перекласти на Україну, звинувативши у «застосуванні біологічної зброї», - зазначають у розвідці. 

Читати також