Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В РФ хочуть змінити законодавство, щоб усиновлювати українських дітей

Фото ілюстративне

Держдума рф хоче послабити законодавчі норми, щоб спростити процедуру всиновлення дітей-сиріт, яких силою вивезли з окупованих територій. 

Про це повідомляє уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Ці зміни передбачають прискорене отримання громадянства та документів рф дітьми, які були примусово переміщені з України.

Наразі російське законодавство забороненяє влаштовувати в сім'ї дітей-іноземців. Сьогодні ЗМІ країни-окупанта повідомляють про вивезення в рф вже майже 200 тисяч українських дітей.

Їх депортують до всіх регіонів росії. Умови перебування дітей, їхній стан здоров’я наразі невідомі.

 

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.