Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні дозволили проводити спортивні змагання: за яких умов

В Україні вперше за часу війни дозволили проводити спортивні змагання. 

Відповідний наказ видало Міністерство молоді та спорту України. 

Про це повідомив нардеп Жан Беленюк. 

Усі змагання були скасовані 24 лютого з початком введення воєнного стану. 

Відповідно до постанови Мінспорту від 28 травня, було дозволено проведення всеукраїнських спортивних змагань на окремих територіях задля створення "оптимальних умов" для підготовки спортсменів національної збірної до міжнародних стартів. Натомість, про які саме області України йдеться, олімпійський чемпіон не уточнив.

Які умови задля проведення спортивних змагань:

  • Участь у змаганнях можуть брати лише спортсмени дорослих і "найближчої до дорослих" вікових груп;
  • Змагання мають відбуватися без глядачів;
  • Організатори мусять дотримуватися умов безпеки, "передбачених законодавством про воєнний стан".

Також тепер офіційно дозволено проводити навчально-тренувальні збори для підготовки до змагань. Проте в них не зможуть брати участь спортсмени до 16 років, які "потребують супроводження дорослою особою".

Читати також

30.06.2022 В Україні арештували туристичний бізнес російського олігарха Мордашова

- У бізнес-колах рф цього чоловіка називають «железным мальчиком». Він володіє однією з найбільших російських сталеливарних і гірничодобувних компаній і має контрольні пакети акцій кількох підприємств, - йдеться у повідомленні. Хоча в СБУ не називают ім'я олігарха, проте відомо, що йдеться про туристичну компанію TUI Group, частка в якій належить Олекію Мордашову. У 2016 році бізнесмен отримав від президента рф путіна відзнаку «За благодеяние». Наразі, за рішенням суду, на його туристичний бізнес в Україні накладено арешт. Це стосується, зокрема: корпоративних прав у вигляді 100% статутного капіталу компанії в розмірі понад 31, 5 млн. грн ккошти у розмірі понад 3 млн. грн і 106 тис. доларів США, які знаходились на банківських рахунках. Усі арештовані активи передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА). Триває досудове розслідування щодо цієї компанії за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

30.06.2022 У Львові прооперували дівчинку, яка випила миючий засіб та отримала опіки стравоходу

Коли Олі було 2 роки, вона випадково випила миючий засіб і отримала важкі опіки стравоходу. Щоб дівчинка могла пити та їсти, щомісяця впродовж року її оперували - розширювали звужений та зарубцьований стравохід. Коли це перестало допомагати, Олі встановили гастростому - трубочку в животику, по якій їжа вводилася просто у шлунок. Окрім проблеми з харчуванням, Оля мала ще одну - слину вона ковтати не могла і мусила постійно спльовувати її в хустинку. Для дівчинки, яка у вересні пішла до школи, це було дуже некомфортно. Відтак місяць тому мама привела її до львівських лікарів з проханням вилікувати дитину. Єдиним виходом була реконструктивна операція - заміна власного стравоходу кишковим трансплантатом. Такі втручання дуже складні і для діток рідкість. Штучний стравохід медики сформували з фрагмента товстого кишківника, розмістивши його за грудиною від шлунка до верхнього сегмента стравоходу. Уже на третій день після операції Оля почала самостійно ковтати слину, а через тиждень - пити воду. Наступного понеділка маленька пацієнтка приїде на планове обстеження. Їй зроблять гастроскопію, яка покаже, чи зможе вона нарешті попрощатися із гастростомою.