Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні прогнозують появу нового штаму COVID-19, який нині вирує в Китаї

Україна досі не подолала пандемію COVID-19. Щодня виявляється до семи тисяч нових випадків коронавірусу. 

Про це під час телемарафону повідомив голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький. 

“На жаль, ми не подолали COVID-19. Люди хворіють. Ті, хто звертається по тестування… Іноді на добу ми виявляємо до шести, семи тисяч нових випадків "ковіду". Ми сьогодні бачимо дуже погані новини з Китайської Республіки, де сьогодні вже вирує новий штам. І дивлячись на те, що як раніше, як після Китаю цей штам з’являвся в Європі, маємо розуміти, що до нас він теж прийде", - сказав Радуцький.

Причиною виявлення такої кількості випадків коронавірусної хвороби Радуцький назвав те, що "багато людей на фронті та багато людей на окупованих територіях не мають можливості здати тести". 

Водночас він зазначив, що Україна забезпечена ліками проти COVID-19. 

"Так, це нові ліки Pfizer, міністр Ляшко казав, що вони є в Україні. “Ремдесивір” і все інше. Тому сьогодні нашим лікарям легше, ніж два роки тому, боротися з цим недугом. Але я б все ж таки не забував про правила соціальної дистанції. Я розумію, що маски сьогодні це вже не дуже реально, але хоча б соціальна дистанція, обробка рук, це нікому не завадить. І не тільки від "ковіду". COVID-19, на жаль, ми не перемогли, хоча б дуже хотілося”, - сказав Радуцький. 

Читати також

25.05.2022 "Всі - проти росії": окупанти шоковані, що весь світ підтримує Україну зброєю

«Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Все туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Всі - проти Росії», – говорить один окупант іншому. Він додає, що розмовляв із колегою, який займається поповненням для їхньої армії: Піз*єц, каже, братан, піз*єць. Молодняк, каже, довбо*би їдуть. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без ніх*уя. Пішли до магазину пиво купувати...