Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні відзавтра відновлять роботу перші три McDonald`s

McDonald's розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску McDelivery по Україні. Перші заклади будуть відкриті у Києві.

Про це повідомляє очільниця відділу комунікацій українського McDonald's Алеся Муджирі.

"Завтра, 20 вересня, відкриються перші три ресторани в Києві. Спочатку заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються пізніше - у жовтні. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців.

проспект Бажана, 3в (м. Харківська);
вул. Гришка, 7 (м. Позняки);
проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).", - йдеться у повідомленні. 

Орієнтовно через тиждень роботу планують відновити ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни, де немає військових дій. 

Проте слід звернути увагу, що отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

"Заново відкриті ресторани працюватимуть згідно з тими ж високими стандартами якості страв, чистоти і швидкості обслуговування, що й раніше. Водночас для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури і протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.", - зазначає Алеся Муджирі. 

Читати також