Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

В Україні з`являться ще два типи COVID-сертифікатів: як їх отримати

В Україні з'являться два нових типи COVID-сертифікатів: дитячий та про одужання. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Дитячий COVID-сертифікат можна згенерувати, якщо дитина отримала хоча б одну вакцини прти коронавірусу. Для цього одному з батьків потрібно зайти в Дію та додати свідоцтво про народження дитини. 

Інший документ - сертифікат про одужання буде підтверджувати одужання людини під COVID-19. На сьогодні документ проходить останню стадію бета-тестування. 

Сертифікат про одужання буде формуватись у тих людей, у котрих лікар встановив діагноз та вніс його до електронної системи охорони здоров'я.

Ті, хто хворіли на коронавірусну інфекцію не більше ніж 105 днів тому від моменту запуску функціоналу, зможуть отримати сертифікат, - уточнила Карчевич. 

Таким чином термін дії сертифікату буде становити 90 днів, плюс 15 днів лікування. Отримати його можна не більше ніж два рази на рік. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.