Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Укравтодорі розповіли, скільки потрібно грошей та часу на відновлення доріг в Україні

Для відновлення дорожньої інфраструктури після війни потрібні 3-4 роки та 900 мільярдів гривень. 

Про це розповів під час брифінгу у “Медіацентрі Україна” перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

“За три-чотири роки та при наявності фінансового ресурсу ми все зробимо. В нас немає сумніву, ми знаємо, як це робити. Знаємо, як виконувати якісно, і як виконувати швидко. Тільки дадуть змогу виконувати ці роботи, ми почнемо працювати 24/7, як ми це можемо”, — зазначив Івко.

Він також додав, що за підрахунками Укравтодору, через війну сума збитків для дорожньої інфраструктури становить понад 900 мільярдів гривень.

За матеріалами 24tv.ua

Читати також

18.05.2022 На Харківщині окупанти обстріляли пожежну машину: загинув батько двох дітей

Уламки снарядів потрапили в машину, вивівши її з ладу. Особовий склад відразу покинув кабіну, проте Костянтин Маляров отримав травми, котрі виявилися несумісні з життям. У загиблого рятувальника залишились дружина і двоє неповнолітніх дітей. Костянтин Маляров народився 21 березня 1983 року у м. Ізюм. У 2001 році закінчив Ізюмське професійно-технічне училище №24. У 2001-2002 роках проходив службу у Збройних силах України. З початку 2010 року став до лав ДСНС, весь цей час не полишаючи свою рідну 28-ту Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Харківській області. За плечима мав чималий бойовий досвід та користувався неабияким авторитетом у колективі.