Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В управлінні соцзахисту Рівненщини виявили порушень на майже 2 млн грн

фото ілюстративне

На понад 1,8 млн грн порушень виявили спеціалісти Держаудитслужби в Рівненському  районному управлінні соціального захисту населення 

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію в Управлінні соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації, під час якої виявлено порушень, на 1846,8 тис. грн, що призвели до втрат.

Як приклад, аудитори встановили, що 133 жителям району, які подали недостовірну інформацію про свій майновий стан, за період з 01.01.2015 по 30.04.2018 зайво призначено та нараховано  житлових  субсидій на загальну суму 1690,7 тис.грн.  Безпідставно отримали 26,7 тис. грн житлових субсидій 22 господарства району, власники яких не задекларували доходи, отримані з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Окрім того, аудиторами виявлено факти приховування малозабезпеченими сім’ями  району інформації щодо придбання транспортних засобів та житла вартістю, що перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму, через що їм було зайво призначено державну соціальну допомогу на  загальну суму 113,42 тис. гривень.

Керівнику Управління соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації надіслано вимоги про усунення  виявлених порушень.

Матеріали надіслано до правоохоронних органів.

Прес-служба

Управління Західного офісу

Держаудитслужби

в Рівненській області

Читати також