Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Велика мрія маленької Аріни: 6-річній дівчинці з Рівного збирають кошти на реабілітацію

Зараз вона пересувається на інвалідному візку, але дуже мріє піти до школи своїми ніжками. Лікарі дають позитивні прогнози, то ж батьки прикладають всі сили, аби поставити дівчинку на ноги. Однак зараз без допомоги небайдужих їм не обійтись. 

Наступний курс з реабілітації починається 4 квітня у рівненському центрі "Простір здорової дитини". Він триватиме 10 днів та коштує 25 000 гривень.

Сам цей курс потрібен для відновлення та здобуття навиків ходіння. До весни родині потрібно зібрати зазначену суму, аби Аріна могла пройти заняття з лікувальної фізкультури, масажі, парафіно- та кінезотерапію тощо. 

Особистий лікар Аліни впевнена, що у дівчинки є всі шанси навчитись тримати рівновагу, відчувати своє тіло та ходити без підтримки.

Збір коштів проводить БО "Серце дітям України" через платформу "Українська біржа благодійності": dobro.ua/project/velika_mriia_malenkoyi_arini/

Аріна народилася недоношеною на 30-му тижні вагітності з вагою 1 кг 650 г. Перші десять діб від народження вона не могла дихати самостійно та була підключена до апарату ШВЛ. Довгі два місяці мамі з дитиною довелось жити в дитячій лікарні, щоб дівчинка набрала потрібну для виписки вагу. Лікарі призначали дорогі препарати для розсмоктування гематом у голівці Аріни та для запуску кровотворення (обійшлося без процедури переливання крові).

Перевертатись на бік, сидіти, повзати, брати іграшки до рук і пережовувати їжу Аріна навчилась пізніше за своїх однолітків. 

Діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез рук та ніг медики поставили їй у три роки. Батькам було важко змиритися з реальністю. Доти, хоч розвиток проходив із затримкою, медики запевняли, що це типово для недоношеної дитини.

Відтоді родина щоденно бореться з важкою недугою донечки і продовжує вірити у здійснення мрії – ходити самостійно.

За цей час Аріні провели чимало курсів масажу та занять з ЛФК для відновлення вдома та в спеціалізованих закладах, спробували безліч процедур та різних методик, як в рідному місті, так і в Києві, Львові та Луцьку. У лютому 2021 року Аріні прооперували підшкірні тенофібротамії спастично-вкорочених м'язів.

За ці роки Аріні вдалося добитись серйозних результатів, але ціль – позбутися візка назовсім – ще попереду. І щоб її досягти, дівчинці потрібна допомога небайдужих!

ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ МОЖНА ТУТ.

Читати також