Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Верес" погодився транслювати матчі на УПЛ ТБ, проте має умову

Рівненський "Верес" підтримав єдиний телепул, проте має свої умови. 

Про це йдеться на сайті рівненського клубу. 

У повідомленні вказано, що клуб передає свої права на показ матчів УПЛ сезону 2023-24 УПЛ ТБ, проте за умови власного виробництва трансляцій. 

Додамо, що до "коаліції" за УПЛ ТБ приєднались вже 13 клубів, за виключенням "Динамо", "СК Дніпро-1" та "Зорі", які збираються транслювати свої матчі на платформі "1+1 media". 

Читати також

24.09.2023 «Унітаз - не смітник»: у Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"