Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Верес" просить в УАФ скоротити термін подачі заявки на використання VAR

Рівненський "Верес" просить в УАФ внести зміни до Положення щодо застосування системи VAR та скоритити термін подачі заявки на використання цієї системи з 14 до 7 днів. 

Про це повідомляє пресслужба рівненського клубу. 

- Після матчу VBET-ліги проти полтавської Ворскли, коли гол у наші ворота було зараховано після того, як м’яч залишив межі поля - клуб серйозно задумався над заявкою про використання системи перегляду відеоповторів. І ми зрозуміли, що суто процедурно - не завжди можемо скористатися своїм правом подати таку заявку.

Згідно з Положенням, для проведення матчу із застосуванням системи ВАА (VAR) клуб повинен надіслати до УПЛ відповідну заявку не пізніше, ніж за 14 днів до дня проведення матчу. І ось тут виникає об’єктивна складність - іноді заявка чисто технічно не може бути подана з дотриманням цих строків. В Регламенті є поняття базового дня – «основний день туру, встановлений календарем змагань». Відповідно до пункту 11 статті 9 «дати проведення та час початку матчів визначаються Дирекцією не пізніше як за 12 діб до базової дати туру». Тим самим виникає колізія: клуб УПЛ може дізнатися дату офіційного матчу за 12 днів до матчу, а заявку про VAR треба подати за 14 днів до поєдинку, що робить юридично неможливою подачу заявки вчасно.

Тому ми виступаємо з пропозицією розглянути та затвердити на засіданні Виконкому УАФ зміни до Положення і встановити граничний термін подачі заявки в 7 (сім) днів до початку матчу, - розповів генеральний директор народного клубу Антон Назарук.

Читати також