"Верес" розгромив "Чорноморець" і став лідером Першої ліги

У матчі 19-го туру Першої ліги рівненський "Верес" з рахунком 4:0 переміг одеський "Чорноморець". Підопічні Юрія Вірта забили по два голи у кожному з таймів.

На початку зустрічі відзначився Роберт Гегедош, який відгукнувся на передачу Миколи Гайдучика. Вихованець здолбунівського футболу був одним із найпомітнішіх у цьому матчі. Наприкінці тайму нападник заробив пенальті для своєї команди. Окрім одинадцятиметрового, арбітр "нагородив" червоною карткою гравця одеситів Вачіберадзе. Пенальті упевнено реалізував Михайло Сергійчук.

На початку другого тайму інтригу у матчі вбив Гегедош, скориставшись передачею Панасенка. Невдовзі перший гол в офіційних матчах за "Верес" забив і Гайдучик.

Завдяки перемозі над одеситами рівняни очолили турнірну таблицю Першої ліги. В активі "Вересу" 39 очок після 17 зіграних матчів.