Рівненський "Верес" у спарингу поступився чемпіону Латвії.

Верес: Когут (Ющишин, 71) - Гагун (Хондак, 75), Маткобожик (Вовченко, 46), Курко (Савчук, 78), Квасний, Кучеров (Тишинінок, 78), Кльоц (Шух, 75), Дахновський (Блізніченко, 46), Г.Пасіч (В.Шарай, 62), С.Шарай (Лебеденко, 62), Гайдучик (М.Шестаков, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Блізніченко (47), С.Шарай (52).

Вилучення: Маткобожик (45).

На поєдинок проти латвійської Валмієри Верес вийшов під серйозним фізичним навантаженням. Лише вчора рівняни обіграли естонську Левадію.

Втім, саме Верес першим створив потенційно гольовий момент. Геннадій Пасіч виконав рейд лівим флангом, обігрався із Станіславом Шараєм і віддав під удар Миколі Гайдучику - вище воріт.

Тривалий час латвійці не могли створити небезпеки воротам Богдана Когута. Втім, перший же момент завершився голом. Гравцю Валмієри вдався класний удар з-за меж штрафного майданчика - в самісіньку дев‘ятку воріт Богдана Когута.

Згодом ситуація для рівнян ускладнилася. Пряму червону картку отримав Олександр Маткобожик. Захисник Вереса не за правилами зіграв у підкаті.

У перерві вилученого Олександра Маткобожика замінив Семен Вовченко. А старт другого тайму ознаменувався каскадом голів.

Спершу Андрій Блізніченко філігранно реалізував вихіл тет-а-тет із голкіпером Валмієри - 1:1.

Але вже за три хвилини знову забили латвійці. З дванадцяти метрів рівняни дозволили пробити гравцю Валмієри. М‘яч рикошетом від поперечки влетів у сітку.

Ще дві хвилини і класна комбінація вдалася рівнянам. Станіслав Шарай технічним ударом у дальній кут замкнув комбінацію за участі Андрія Блізніченка і Миколи Гайдучика - 2:2.

Гольова феєрія продовжилася. М‘яч влучив у руку Семену Вовченку після удару гравця латвійського клубу. Пенальті, який чітко реалізували номінальні гості - 2:3.

Далі більше атакував Верес. Але забити шанс мали латвійці. Вадим Ющишин, який вийшов на заміну наприкінці зустрічі, парирував дальній удар суперника.

Поразка - 2:3. Заключний на турецькому зборі спаринг рівняни зіграють 24-го лютого.