Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Верес" зіграє проти команди з Норвегії

Футболісти рівненського "Вереса" прибули до Туреччини, де проведуть два двотижневих збори. Команда базуватиметься у місті Белек. 

У цей період у команди заплановано 9 спарингів, у тому числі рівняни зіграють у новому турнірі Winter Cup. Ще одним суперником "червоно-чорних" стане команда із Першої ліги Новергії "Санднес Ульф". 

Новий розклад матчів: 

24 січня - Градець Кралове (Чехія)

29 січня - Карвіна (Чехія)

2 лютого - Спартак (Суботіца, Сербія)

3 лютого - Полісся (матч Winter Cup)

7 лютого - Левські (Софія, Болгарія)

8 лютого - Металіст (матч Winter Cup)

10 лютого - Широкі Брієг (Боснія і Герцоговина)

12 лютого - Чорноморець (матч Winter Cup)

13 лютого - Санднес Ульф (Норвегія)

До України рівняни повернуться уже 19 лютого. Перший матч у новому році "верес" зіграє 27 лютого проти полтавської "Ворскли". 

 

Читати також

25.05.2022 Стрибала з палаючого будинку: у Рівному прооперували жінку з Маріуполя, яка зламала хребет

Травму хребта Анастасія Цюрупа отримала 12-го березня. Про події того дня без сліз згадувати не може: "У Маріуполі наш будинок обстріляли і нам довелося стрибати з третього поверху. Я з маленькою донькою – півтора року, бабця моя розбилася. Стрибали, бо була пожежа, ми не могли вийти". Анастасії вдалося евакуюватися з атакованого окупантами міста. Їх разом з донькою підібрали люди, які виїжджали машиною. Спершу опинилися в Гощі у знайомих. Тамтешні лікарі направили її в обласну лікарню, прооперували жінку в центрі ортопедії. "Такі операції ми робимо багато років, але складність цього випадку полягала у тому, що пройшло майже два місяці після травми, пішли процеси консолідації хребта, тобто зрощення, і проведення операції цим було ускладнене. Тому операція полягала не тільки в постановці титанової конструкції, але й в певних елементах резекції хребта, щоб можна було вирівняти вісь хребта", – уточнює завідувач центру ортопедії, травматології та вертебрології Валентин Піонтковський. Допомагав оперувати професор з клініки німецького міста Мінден Евальд Герінг. Він не вперше робить складні операції на базі обласної лікарні та консультує рівненських колег. "По-перше, хвора – молода. Для того, щоб забезпечити їй майбутнє без больового синдрому і без неврологічних ускладнень, зробили таку конструкцію ззаду, яка утримує хворого і дозволяє їй підійматися і мобілізуватися", – коментує професор Евальд Герінг. Гроші на операцію Анастасії дав благодійник. Лікарі кажуть, що прогнози щодо відновлення жінки після операції оптимістичні, але кілька років вона буде змушена ходити з титановою конструкцією.