Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Виборцям Рівненщини: як отримати додатковий бюлетень для голосування

25 жовтня українці будуть обирати місцеву владу. Робитимемо це за допомогою бюлетенів оновленої форми. Там треба буде не просто поставити галочку чи плюс навпроти партії, яку підтримуєте, а й вписати у сусідню клітинку трафаретом номер кандидата.

Ця система здається складною. Голосування ще не відбулось, а люди в інтернеті вже скаржаться, що буде багато зіпсованих бюлетенів. Тож, якщо, заповнюючи бюлетень, ви зробили помилку, то ситуацію ще можна виправити. Адже кожен виборець має право попросити другий бюлетень. АЛЕ! Зробите це можна лише один раз.

Для цього треба написати заяву з проханням отримати бюлетень повторно до члена ТВК, який видав вам перший бюлетень. Після того, як ви отримаєте ще один виборчий бюлетень, уповноважений член комісії зробить відмітку про це у списку виборців навпроти вашого прізвища та попросить вас підписатись.

Зіпсований бюлетень має бути погашений членом комісії, який його видав. Про це складається акт, який ви разом із двома членами виборчої комісії маєте підписати. Такий бюлетень не рахується під час підбиття підсумків виборів.

Таких «запасних» бюлетенів передбачено дуже мало, тому на всіх виборців їх не вистачить. Намагайтесь заповнювати бюлетень правильно з першого разу.

За інформацією ГМ "ОПОРА".

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.