Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Від "ковідних" ускладнень померли дві жінки з Сарн

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Головний лікар Сарненської центральної районної лікарні Василь Іванюк повідомив про ситуацію у закладі. Нині там перебувають 115 хворих, з них 103 "ковідних". 38 пацієнтів - киснезалежні: п'ятеро в реанімації, двоє на неінвазивній вентиляції легенів.  

За добу померли дві жінки з Сарн - 77-ми та 59-ти років. 

"Навантаження на медичних працівників надзвичайне. З метою зменшення навантаження та своєчасного якісного надання медичної допомоги, вирішино в реанімаційному відділені на вихідні дні залучати додатково лікаря анестезіолога. Ситуація контрольована, хоча хворих багато. Ми справляємося. Тричі на добу проводимо моніторинг роботи ліжка, для того щоб вчасно реагувати на великі поступлення пацієнтів. Жодного хворого за вихідні ми нікуди не спрямовували, справляємося самостійно", - додав Василь Іванюк.

Читайте також: Обставини вимагають: рівнянин закликає збудувати окрему лікарню для боротьби з COVID-19

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.