Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Від ножів та пістолетів до провокаційних смс: у Луцьку судяться зять та тесть

У Луцьку зять та тесть звинувачують один одного в психологічному насиллі.

Про це йдуться у реєстрі судових рішень.

Відтак до поліції звернувся чоловік із заявою про те, що зять постійно погрожує йому фізичною розправою, принижує, залякує та пише провокаційні смс-ки. Від зятевого терору, запевняв, страждає не лише він, а й інші родичі з цієї сім’ї.

Поліція за цим фактом відкрила адмінпровадження, яке згодом розглядав Луцький міськрайонний суд.

Під час суду зять постраждалого пояснив, що насправді вже кілька років не спілкується зі скандальним тестем та родичами жінки, адже раніше між чоловіками раніше вже був конфлікт, але не словесний, а із застосуванням зброї.

Так у 2019 році під час сварки зять з метою самозахисту кілька разів вистрілив у тестя з травматичної зброї, а той у відповідь кілька разів штрикнув його ножем. З цього приводу поліція зараз розслідує кримінальне провадження.

Зрештою, заслухавши аргументи всіх сторін та вивчивши всі документи суддя прийшов до висновку – підтверджень тому, що зять здійснює психологічне насилля над тестем немає. Відтак, він закрив провадження у цій справі.

Тесть намагався оскаржити цю постанову суду в апеляційному порядку, але суд ІІ інстанції залишив рішення без змін.

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.