Від поранень, отриманих на фронті, помер захисник із села Орв'яниця Олег Семенчук, 27.08.1998 року народження.
Про це повідомляють у Дубровицькій міськраді.
Олег став на захист Батьківщини у квітні 2022 року.Тримав бій на Херсонському та Донецькому напрямках. Був нагороджений відзнакою командира оперативно-тактичного угрупування Луганськ медаллю «За оборону міста Часів Яр», подякою 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила за сумлінне виконання завдань в ім'я зміцнення Української держави та нагородою головнокомандувача збройних сил України «Золотий Хрест».
Під час останнього бою 14 травня, отримав поранення.
16 травня 2026 року серце Героя зупинилося…
- У пам’яті рідних, друзів, побратимів та всіх, хто знав Олега, він назавжди залишиться щирим та добрим, який без вагань став на захист України у найтяжчий для неї час.
Висловлюємо щирі співчуття мамі Тамарі Володимирівні, татові Миколі Васильовичу, сестрі Марії, улюбленим племінникам Домініці та Тимофію, усім рідним і близьким Захисника.
Схиляємо голови у скорботі разом з вами, - йдеться у повідомленні.
Про зустріч та поховання буде повідомлено пізніше