Рух на Північній об'їзній Рівного відкрили.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
Як зазначається, на об'єкті побував віцепрем'єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
- Дорога вже повністю готова для руху, залишилися незначні роботи, що стосуються прилеглої території, - пише Олександр Коваль.
Він нагадав, що будівництво розпочали у 2019-му, але після повномасштабного вторгнення — зупинили. Із часом почалися руйнування недобудованих мостових споруд, що могло призвести до значних збитків.
- Дякую Президенту та Уряду, що знайшли ресурси, щоб дофінансувати і таки завершити проєкт.
Для Рівненщини Північний обхід — це розвантаження трафіку в обласному центрі, а також додаткові інвестиції та розвиток громад.
Для держави — покращення логістики між західним кордоном та центральними регіонами України. А відтак — посилення нашої стійкості, адже багато важливих у наш час вантажів будуть доставлені до місць призначення швидше, - пише посадовець.