Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відмовилась здавати український паспорт: у Херсоні окупанти зламали хребет 70-річній жінці

У Херсоні російські окупанти жорстоко побили 70-річну журналістку та волонтерку Тетяну Антонюк. Жінка відмовилась їм здавати свій український паспорт. 

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова

Напівпритомна, із переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у нашій лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова, - йдеться у повідомленні. 

До травня Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон.

Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку.

Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта - це була її принципова позиція як українки - почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом.

Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги.

- Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами - ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент, - повідомляють медики 

Операція минула успішно. Херсонка Тетяна вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Після одужання жінка знову хоче повернутись до волонтерства. 

 

Читати також