Рівне Медіа

Відомі імена переможців обласної олімпіади з трудового навчання

Фото - ілюстративне

Впродовж двох днів, 15 та 16 січня, в Рівному проходив ІІІ (обласний)  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) окремо серед юнаків та дівчат.

Серед юнаків за перемогу змагалися 21 учень 9 класу та 22 учні 11 класу закладів освіти області. Найкращі результати показали команди Гощанського району - 3 переможці, Володимирецького, Млинівського, Радивилівського, Рокитнівського, Сарненського  районів, м. Рівне та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" - по 2 переможці. По 2 призери підготували педагоги Якимчук Юрій Сильвестрович, Золотов Володимир Павлович та Захарчук Олександр Петрович.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Кожевніков Антоній Олександрович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1

Вознюк Сергій Мефодійович

Козаченко Максим Олегович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1

Золотов Володимир Павлович

Гірняк Олександр Валерійович

Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району

2

Циганюк Леонід Аркадійович

Мордас Олександр Русланович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

2

Якимчук Юрій Сильвестрович

Крутій Владислав Володимирович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2

Крутій Володимир Анатолійович

Корнієвський Іван Леонідович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2

Захарчук Олександр Петрович

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3

Аврамишин Анатолій Олександрович

Ящук Володимир Віталійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради

3

Кроль Олег Олександрович

Бокієв Володимир Володимирович

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районої ради

3

Журавель Микола Андрійович

Шевчук Віталій Русланович

Курозванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3

Клубук Іван Васильович

Апончук Олег Русланович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Проневич Віталій Миколайович

11-й клас

Кибукевич Дмитро Федорович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1

Золотов Володимир Павлович

Новак Юрій Андрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей»    № 19 Рівненської міської ради

1

Остроголов Юрій Пилипович

Перета Андрій Богданович

Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району

2

Шнирук Вікторія Михайлівна

Фурманець Назар Степанович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2

Варійчук Микола Васильович

Усік Руслан Андрійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради

2

Момоток Юрій Володимирович

Петролюк Дмитро Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2

Коханець Володимир Анатолійович

Горбатюк Максим Васильович

Навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3

Ковальчук Іван Костянтинович

Стрельчук Ярослав Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3

Захарчук Олександр Петрович

Чорний Микола Сергійович

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3

Галайчук Михайло Михайлович

Мордас Павло Анатолійович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

3

Якимчук Юрій Сильвестрович

Хрящевський Віталій Вікторович

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кричильської сільської ради Сарненського району

3

Оласюк Сергій Миколайович, Климець Іван Миколайович

Заєць Ілля Олегович

Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району

3

Васевич Руслан Володимирович

 

Серед дівчат в олімпіаді взяли участь 21 учениця 9 класу та 17 учениць 11 класу  закладів освіти області. Найкращі результати показали учениці Здолбунівського району - 4 призерки, Володимирецького району  –  3 призерки, по 2 призових місця вибороли команди Березнівського,  Костопільського, Рокитнівського районів та м. Рівне. По дві переможниці олімпіади підготували педагоги Тіт Олена Петрівна, Стєшина Наталія Ігорівна, Вакуліч Людмила Іванівна.

Переможниці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Рабець Вероніка Дмитрівна

Костопільська загальноосвітня школа - комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1

Стєшина Наталія Ігорівна

Красько Вікторія Вікторівна

Орв’яницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

1

Буткевич Олена Іванівна

Чикалюк Мирослава Володимирівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

2

Ворожбит Галина Анатоліївна

Юшко Мирослава Сергіївна

Здовбицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2

Юшко Світлана Петрівна

Лозян Олена Павлівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

2

Тіт Олена Петрівна

Ковальчук Марія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3

Вакуліч Людмила Іванівна

Кравчук Інна Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9

3

Савчук Лариса Василівна

Большая Аліна Олександрівна

Володимирецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3

Картава Оксана Віталіївна

Притула Христина Святославівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені    П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

3

Кіщун Галина Миколаївна

Березюк Соломія Віталіївна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Демидівського району

3

Новосад Людмила Костянтинівна

Петрусь Анастасія Олександрівна

Корецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3

Коробка Людмила Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-й клас

Ковальчук Катерина Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1

Вакуліч Людмила Іванівна

Кирильчук Дарина Михайлівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1

Стєшина Наталія Ігорівна

Берташ Анастасія Сергіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

2

Тіт Олена Петрівна

Котик Юлія Анатоліївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням" Березнівської районної ради

2

Дімітрієва Галина Петрівна

Шилан Валентина Юріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2

Шевчук Віта Петрівна

Крестинська Наталія Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 Рівненської міської ради

3

Жуковська Наталія Юріївна

Горчак Анна Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

3

Гаврилюк Оксана Володимирівна

Романик Вікторія Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради

3

Тирак Оксана Борисівна

Бондарчук Світлана Андріївна

Білашівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Здолбунівської районної ради

3

Мачелюк Світлана Валеріївна

Читати також