Рівне Медіа

Відомі нові подробиці трагічної смерті 4-місячної дитини на Рівненщині

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Учора, 8-го березня, у міст Острог сталась трагедія. Там помер 4-місячний хлопчик Дмитрик. Він спав у візку на вулиці, коли гуляв з мамою. Вона відлучилась на декілька хвилин, а як повернулась, побачила, що на обличчі дитини лежить домашній кіт. Коли вона його забрала, немовля вже не подавало ознак життя.

Батько робив масаж серця, медики швидкої, які прибули на виклик, теж рятували дитину. Після цього Дмитрика доставили в Острозьку лікарню. Втім, він не вижив. Тіло хлопчика відправили на експертизу. 

За попередніми висновками, смерть настала через перекриття дихальних шляхів - твариною. Чотиримісячного Дмитра поховають завтра. 

«Звичайно, що та кішка прибігла до дитинки, вона тулилась до теплого тільця, яке пахне молочком», - каже сусідка Галина журналістам «Рівне 1».

«Маму заспокоїти неможна. Тому що вона плаче. Вона безперестанку плаче, відколи почалася ця біда», - каже інша сусідка.

Чотиримісячний Дмитрик був четвертою дитиною у родині. Батьки виховують ще двох доньок та сина. Найменший хлопчик був дуже бажаним.

Ветеринар Олександр Соколюк каже, що швидше за все це - нещасний випадок. Кіт не розумів, що може задушити малюка. Але радять людям не тримати домашніх тварин, коли вдома є діти до року. 

 

 

Читати також