Рівне Медіа

Відомий лоукостер відкриє базу у Львові і запустить 7 нових авіарейсів

Фото - відкриті джерела

Авіакомпанія "Wizz Air" анонсувала відкриття своєї другої бази в Україні. З 1 липня цього року лоукостер розмістить свій літак Airbus A320 у Львові та запустить сім нових рейсів з місцевого аеропорту. Про це йдеться в прес-релізі авіакомпанії. 

З липня "Wizz Air" відкриє 7 нових маршрутів з України: зі Львова у Лісабон (Португалія), Таллін (Естонія), Гамбург (Німеччина), Щецин (Польща) та Біллунн (Данія), а також з Харкова у Берлін та Таллін.

Крім цього, в авіакомпанії повідомили про нові правила перевезень, які почнуть діяти з моменту відновлення польотів.

- Під час перельотів для членів екіпажу і пасажирів буде обов'язковим носіння масок. Літаки дезінфікуватимуть вночі, в салонах ретельно прибиратимуть кілька разів на день. Крім того, під час посадки екіпаж буде роздавати пасажирам дезінфікуючі серветки, а також спостерігати за дотриманням дистанції між сидіннями на тих рейсах, де це дозволятиме завантаженість, - зазначили у "Wizz Air".

Нагадаємо, що в Україні на час карантину заборонені авіаперевезення. Уряд вже анонсував поетапний вихід країни з карантину, який за оптимістичними прогнозами має розпочатися 12 травня.

Читати також