Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, хто став орендарем земельної ділянки площею понад 5 га у громаді на Рівненщині

У громаді на Рівненщині повідомили про переможця торгів.

Про це повідомляють на сторінці Корецької міськради.

Відомо, що  17 травня 2023 року об 11год.10 хв. на електронному майданчику «СМАРТЕНДЕР» відбувся електронний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки не сільськогосподарського призначення на території Користівського старостинського округу.

Земельна ділянка площею 5,0100 га для рибогосподарських потреб в оренду терміном на 10 років. Стартова ціна лота 12055,68 грн. Було зареєстровано 2 учасники, а саме Самойлик Богдан Олександрович, Шевчук Олександр Валерійович.

Переможцем земельних торгів став Самойлик Богдан Олександрович з остаточним результатом 12 550 грн орендної плати в рік.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.