Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, скільки диких тварин вполювали на Рівненщині минулого року

фото - ілюстративне/відкриті джерела

У минулому році на території Рівненщини нарахували близько 18 тисяч копитних тварин, понад 53 тисячі хутрових звірів та понад 412 тисяч особин пернатої дичини. Про це інформує ГУ статистики у Рівненській області.

Серед копитних на Рівненщині суттєво переважає козуля та олень благородний. Зокрема, минулоріч в області нараховувалось 14561 особин козулі та 1356 оленя благородного. 

Нарахували також близько тисячі лосів та 16 зубрів.

Серед хутрових тварин кількісно переважає заєць-русак - понад 31 тисяча особин.

За 2020 рік мисливці вполювали 1359 копитних тварин, зокрема 1285 козуль. Серед хутрових вилучили найбільше зайців та лисиць - загалом 4,5 тисяч особин.

Кількість добутої пернатої дичини у минулому році перевищила 35 тисяч. Найбільше вполювали качок та голубів - понад 23 тисячі особин.

Читати також

29.03.2023 У колонії на Рівненщині за день двоє засуджених одружилися з коханими

Два шлюби було зареєстровано у співпраці з Володимирецьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану. "Мета нашого суспільства – щастя людини, й однією з важливих його складових є здорова, міцна сім'я. Саме вона вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління. Тому адміністрація установи завжди йде на зустріч й забезпечує належне виконання прав людини і громадянина, в тому числі в укладанні шлюбів засуджених", - йдеться у повідомленні.