Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, скільки мільйонів виділили на оборону у Рівному минулоріч та як їх розприділили

У 2022 році з бюджету Рівненської міської громади було виділено на військові та оборонні потреби, а також на цивільний захист населення 270 млн гривень.

Про це повідомив у звіті мер міста Олександр Третяк.

Ця сума складає 75% від обсягів капітальних видатків, закладених у 2022 році.

Зокрема, 42,7 млн гривень було спрямовано на територіальну оборону та мобілізаційну підготовку військових; надання шефської допомоги; зміцнення матеріально-технічної бази військових.

"Були передані приміщення вартістю десятки мільйонів гривень, зокрема приміщення на вулиці Дубенській 44. Також були спрямовані кошти на підтримку добровольчих формувань міста, ДСНС, правоохоронні органи та всі структури котрі забезпечують правопорядок", - зазначає мер.

Учасникам бойових дій та інвалідам І-групи було виділено 13 млн гривень. Також ті, хто отримали поранення мають фінансову допомогу у розмірі 20 тис гривень, а для тих, хто  під час перебування у зоні бойових дій захворів, отримує 10 тис гривень. Наразі цією підтримкою скористались 112 рівнян.

Також Олександр Третяк наголосив на виділенні фінансів сім'ям загиблих героїв.

"Зокрема, наразі члени загиблих військовослужбовців отримують допомогу щомісяця. На даний момент виплачено 5 млн гривень для тих, хто втратили рідних на війні. Також родини військових, які отримали звання "Почесний громадянин міста" отримують компенсацію у розмірі 20 тисяч гривень".

З держбюджету на облаштування укриттів було залучено 100 мільйонів гривень. За ці кошти було обладнано 34 заклади загальноосвітньої ланки (школи, ліцеї), 35 дошкільних закладів освіти та завершено робити у об'єктах укриттів, які перебувають у комунальній власності. 

 

Читати також