Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, скільки пожеж сталося минулого тижня у екосистемах Рівненщини та Волині

Минулого тижня лісівники Рівненщини та Волині здійснили більше півсотні виїздів на загоряння в екосистемах.

Про це повідомляють на сторінці Поліського лісового офісу.

Незважаючи на те, що вогонь виникав не в зоні відповідальності філій Поліського лісового офісу, а на землях громад чи інших лісокористувачів. Головне - вчасність. Лісівники це розуміють. 

Горять поля, береги річок, смітники, самосійні ліси. Причиною таких пожеж є люди.
Десь - через випадковість, безвідповідальність, недбалість. Десь і через свідомий підпал - таким чином, наприклад, люди намагаються прибрати сміття. 

 

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.