
У Рівненській області з початку 2025 року засудили 16 зрадників, які допомагали ворогу.
Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.
Вже більше 3 років прокурори документують та притягують до відповідальності усіх, хто у цей складний для країни час допомагає ворогу.
З початку цього року прокурори Рівненщини здійснювали процесуальне керівництво у 225 кримінальних провадженнях за фактами вчинення злочинів проти основ національної безпеки України.
Крім того, триває слідство у 2 кримінальних провадженнях за фактами підготовки або вчинення терактів.
До судів Рівненщини скеровано 32 кримінальні провадження. Серед них 10 – за фактами державної зради, 2 – щодо колабораційної діяльності, 18 – стосовно перешкоджання діяльності ЗСУ та ще по 1 – за фактом диверсії та поширення інформації про Сили оборони.
Також, за публічного обвинувачення прокурорів Рівненщини, судді вже ухвалили 16 вироків за злочини, пов’язані з війною. Серед них 4 – держзраднкам, 5 колаборантам та ще 6 тим, хто у різний спосіб перешкоджав законній діяльності ЗСУ.
