Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Відомо, у яких громадах Рівненщини найменше відсторонених освітян

Фото з відкритих джерел

У Рівненській області 1188 відсторонених від роботи працівників освітніх закладів. Найбільше таких у школах 778 осіб. У закладах дошкільної освіти - 222, вищої та фахової передвищої освіти – 140, 26 працівників позашкільної освіти та 22 - професійної освіти. Про це повідомив начальник обласного управління освіти Петро Коржевський.

За його словами, найбільше відсторонених – у північній частині області. Це Сарненська, Вараська, Вирівська, Рокитнівська, Володимирецька, Немовицька, Каноницька громади.

 У Рівненській територіальній громаді – 42 особи.

«Найкраща ситуація – у південній частині, де є громади, в яких усі заклади працюють у очному режимі, бо усі педагоги і персонал закладу вакциновані на 100% і мають право здійснювати освітній процес очно. Це тараканівська, Повчанська, Привільненська, Підлозцівська, Демидівська, Боремельська, Бугринська громади», - сказав Петро Коржевський.

Нагадаємо, у селі Кідри дітей відправили на вимушені канікули через бойкот кочегарів. Про це більше тут: Не жартуйте з кочегарами: на Рівненщині не опалюється школа - бойкот відсторонення через вакцинацію.

 

 

Читати також