Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Відомо, у якій лікарні в Рівному найвищий показник щеплень персоналу

Ілюстративне фото

На Рівненщині триває вакцинальна кампанія, яка стосується усіх громадян, а особливо - держслужбовців та вчителів. Медиків немає у переліку категорій для обов'язкової вакцинації.

Чому так сталось та у яких медзакладах найвищий показник щеплень - розповіла координаторка вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк.

"Лікарі - це пріоритетна група для вакцинації. Вони не включені в список, який ініціювало Міністерство охорони здоров'я лише через те, що такі заходи можуть спричинити кадровий дефіцит. Лікарям потрібно щеплюватися в першу чергу - вони в групі ризику для зараження", - пояснила пані Гандзюк.

За її словами, у області всього провакциновано медиків першою дозою 18 тисяч (55%), а другою - 16 тисяч (50%).

"Міська лікарня провакцинована на 72%. Обласна доросла лікарня провакцинована на понад 80%. Міська лікарня №2 провакцинована на 92% - це один з кращих у області показників по щепленню медперсоналу", - додала посадовиця.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.