Рівне Медіа

Відомо, які продукти найбільше подорожчали на Рівненщині

Фото - ілюстративне

На споживчому ринку області у жовтні цього року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Найбільше подорожчали цукор та яйця (відповідно на 29,7% та 24,6%). Про це інформує ГУ статистики у Рівненській області.

На 9,3–0,1% зросли ціни на олію соняшникову, хліб, молоко, яловичину, інші продукти переробки зернових, сметану, сири, макаронні вироби, сало, масло, м’ясо птиці, свинину, шоколад, рибу та продукти з риби, кисломолочну продукцію, кондитерські вироби з цукру. Водночас на 6,5% подешевшали фрукти, на 2,9–0,8% – овочі, кондитерські вироби з борошна, безалкогольні напої, рис.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,7%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,5%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 5,1% відбулося в основному за рахунок здорожчання природного газу на 19%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,7% зумовлено зростанням цін на автомобілі на 2,1%, паливо та мастила – на 0,9%.

Одяг і взуття подорожчали на 2,2%, зокрема, взуття – на 2,9%, одяг – на 1,4%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,1%, що пов’язано із подорожчанням послуг лікарень на 0,8% та амбулаторних послуг – на 0,4%.

Читати також