Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, які проєкти фінансуватиме ДФРР цього року на Рівненщині

У 2021 році передбачено 324 мільйони гривень з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проєктів у Рівненській області.

Сьогодні за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка члени комісії затвердили попередній перелік  проєктів – переможців конкурсного відбору.

Цьогоріч відбір проєктів відбувався за допомогою оцінювання їх на платформі Міністерства.

Зокрема, члени комісії за 5 критеріями виставляли оцінки. В результаті, проєкти, що набрали не менше 30%  максимально можливої кількості балів вважаються переможцями попереднього конкурсного відбору.

На оцінювання комісії було подано 53 проєкти, загальною вартістю 1,6 млрд. грн. З них, 39 проєктів подолали 30% бар’єр.

Найвищу кількість балів набрали проєкти:

 • Реконструкція дитячого садка «Сонечко» на вул. Т. Шевченка, 15 в с. Ставок Костопільського району (62,22%);
 • Будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Свобои,14 в с. Колоденка Рівненського району (61,67%);
 • Капітальний ремонт основної будівлі школи Злазненської ЗОШ I-III ступенів Костопільської районної ради (61,11%);
 • Будівництво загальноосвітньої школи II-III ступенів за адресою: с. Вири вул. Шкільна, 33 Сарненського району (60,56%);
 • Реконструкція майнового комплексу стадіону «Колос» по вул. 40-річчя
  Перемоги, 1 б в м. Корець (60,56%);
 • Будівництво дитячого садочку на 60 місць в с. Орлівка по вул. Вербова, 15 Березнівського району (58,89%);
 • Будівництво стадіону в смт. Зарічне (58,89%);
 • Добудова загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул. Шкільній, 1 в с. Старе Село Рокитнівського району (58,89%);
 • Капітальний ремонт будівлі Опорного закладу Демидівський ліцей по вул. Богдана Хмельницього, 10 в смт. Демидівка (58,33%);
 • Будівництво пожежного депо з житловим приміщенням по вул. Князя Володимира, 74 в. Рівне (58,33%);
 • Капітальний ремонт Грушвицького ДНЗ за адресом: вул. Шкільна, 12, с. Грушвиця Рівненського району ( 55%);
 • Реконструкція спортивного комплексу «Меблевик» по вул. Кості  Прокопчука, 45а в смт Смига Дубенського району (54,44%);
 • Реконструкція будівлі сільської ради під дошкільний навчальний заклад по вул. Молодіжна, 1 в в с. Новоукраїнка Млинівського району (53,33%).

Далі Міністерство регіонального розвитку буде розглядати проєкти-переможці затверджені регіональною комісією та обиратимуть проєкти, які реалізовуватимуться за кошти ДФРР у 2021 році.

Також в ході засідання члени комісії погодили розподіл додаткового ресурсу на 2020 рік. Так, 3,1 млн. грн. додали на будівництво «Дошкільного навчального закладу ясла-садок» , що знаходиться у м. Рівному по вул. Конвальця, 16 та 5,7 млн. грн. на будівництво «Басейну загальноосвітньої школи I-III ступеня №7» в м. Дубно по провулку Шкільному, 2.

Читати також

03.12.2022 МЕГАТЕ організує місії під час яких відвідають Хмельницьку та Рівненську АЕС

"Оцінки групи МАГАТЕ допоможуть інформувати наступні місії ПАЕС, щоб забезпечити постійну допомогу та підтримку з боку агентства. Перші місії МАГАТЕ на Рівненську та Хмельницьку станції відбудуться наступного тижня", – зазначив він у заяві у ніч на суботу. Гроссі уточнив, що група експертів МАГАТЕ після очолюваного ним візиту в березні цього року цього разу вперше перебувала на об'єкті протягом кількох днів, щоб краще зрозуміти безпекову ситуацію, зокрема ядерну, а також потреби станції. За його словами, експерти МАГАТЕ зазначили, що персонал ПАЕС продовжує експлуатувати станцію з високим професіоналізмом та відповідно до експлуатаційних процедур і вимог безпеки, незважаючи на дуже складні умови, що виникли внаслідок війни та численних повітряних тривог. Група МАГАТЕ також дізналася більше про відключення зовнішнього електроживлення 23 листопада та подальше відключення двох активних блоків внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру України. "Дизель-генератори на майданчику могли забезпечувати електроенергією системи ядерної безпеки та захисту, але на станції виникали деякі проблеми, а також здійснювався вплив на зв'язок на майданчику та за його межами", - зазначив гендиректор агентства. Він додав, що група також провела оцінку логістики та управління запасними частинами, а також переглянула список допоміжного обладнання, раніше запрошеного через український регулюючий орган. Це привело до кращого розуміння потреб майданчика та того, як МАГАТЕ може надати додаткову допомогу щодо ядерної безпеки та захисту. Щодо Запорізької АЕС, то Гроссі висловив стурбованість у зв'язку з останніми кадровими рішеннями, які демонструють відкриті протиріччя стосовно субординації на станції, що може негативно позначитися на ядерній та фізичній безпеці. Він уточнив, що цього тижня на станції було оголошено, що її директором є головний інженер Юрій Черничук тоді як український оператор "Енергоатом" відхилив це призначення і призначив в.о. гендиректора станції Дмитра Вербицького, а головним інженером – Ігоря Мурашова, проте обоє на станції відсутні. Генеральний директор повторив, що МАГАТЕ розглядає ЗАЕС як український об'єкт. Він також повідомив, що у найближчому Енергодарі поетапно розгортається до 70 пересувних дизельних котелень для опалення комунальних будівель, будинків та квартир, наразі вони працюють у місцевій школі, дитячому садку та лікарні. Крім того, на майданчику ЗАЕС розгорнуто до семи пересувних дизельних котелень для обігріву будівель на майданчику. Чотири реакторні блоки залишаються в холодному зупині, а два інших перебувають у гарячому зупині, що дозволяє їм забезпечувати електростанцію парою, а Енергодар – теплом. Місто також продовжує отримувати електроенергію від ліній електропередач поза станцій через систему розподільчих пристроїв ЗАЕС і ТЕС.