Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відпочинок на Білому озері 2022: які ціни на проживання та умови

На території реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро», що на Рівненщині, із 1 червня розпочався новий сезон відпочинку. 

Нагадаємо, Біле озеро - єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що воно має цілющі властивості.

Тут щорічно тут проходить оздоровлення 4-7 тисяч осіб.

Загалом комплекс розрахований на понад 500 ліжко-місць. Тут працюють їдальня та буфет.

На території комплексу функціонують пляж, пункт прокату човнів, водних велосипедів, шезлонгів, автостоянка на 90 місць, медпункт. Діють футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики та дитячий ігровий майданчик. 

У комплексі функціонує чотири типи будиночків: 

І тип. Спальні будинки забезпечені умовами для самостійного готування їжі, водопостачанням та водовідведенням, повним сантехнічним вузлом, їдальнею та вітальнею. Прибудинкова територія обладнана навісами з лавками та столами.

ІІ тип. Спальні будинки забезпечені умовами для самостійного приготування їжі, водопостачанням, водовідведенням та повним сантехнічним вузлом.

ІІІ тип. Спальні будинки забезпечені водопостачанням та водовідведенням, міні-кухнею, неповним сантехнічним вузлом. Також є двоповерховий цегляний будинок блочного типу, забезпечений умовами для самостійного готування їжі, водопостачанням та водовідведенням, повними сантехнічними вузлами. Прибудинкова територія огороджена, обладнана альтанками, передбачені місця для паркування легкових автомобілів.

ІV тип. Спальні будинки з мінімальними зручностями (санітарно-технічний вузол загального користування, неповний санітарно-технічний вузол, часткове укомплектування побутовими приладами) та частковим ремонтом приміщень.

В залежності від типу будиночків за відпочинок доведеться заплатити від 685 до 800 ривень за добу (із харчуванням) та від 285 до 340 гривень за добу (без харчування). 

Оренда окремого будиночку зі всіма послугами обійдеться у 1660 гривень при розміщенні 4 осіб, у 2490 гривень - при розміщенні 6 осіб та у 3320 грн - при розміщенні 8 осіб. 

Як розповідають у комплексі, у порівнянні із минулим роком ціни майже не змінились. До слова, минулого року вартість окремого будиночка зі всіма послугами становила 1600 гривень. 

Також додатково оплачуються стоянку автомобіля (45 гривень за добу), прокат плавзасобів та шезлонгів. 

У зв'язку із воєнним станом на "Білому озері" цьогоріч відмовились від проведення масових заходів

Читати також