Рівне Медіа

Відпустка за знаком Зодіаку: що робити та куди поїхати

Літній період традиційно є сезоном відпусток. Саме у цей час фанати відпочинку на пляжі їдуть до моря, а "активісти"- у гори чи незвичні країни. Який відпочинок підходить для кожного знака Зодіаку - читайте у статті.

Овен

Представникам знака потрібно все найкраще. Готель неодмінно повинен бути найдорожчим і презентабельним, ну, принаймні, краще того, в якому відпочивала сусідка з другого під'їзду. Крім того, Овни схильні відпочивати на найпопулярніших курортах. І щоб ніяких "сама приготую" — тільки формат "все включено".

Перші кілька днів на відпочинку представники знака будуть задоволеними і спокійними. А тоді їм здасться, що вони недостатньо весело і круто проводять час, після чого вони відправляться на пошуки пригод. Можливо, їм захочеться на екскурсію в гори на 3 дні, а, може, їх наздожене бажання покуштувати місцеву екзотичну страву.

Телець

Тельці частенько не можуть визначитися з вибором місця для відпочинку, оскільки хочуть всього й одразу. І на морі їм подобається, і по лісі побродити давно мріяли, і на шопінг в Мілан злітати не проти. Представникам знака необхідний комфорт, але навіть якщо все на вищому рівні, вони знайдуть, через що засмутитися. Може, море виявиться брудним, а їжа несмачною. Від Тельців часто можна почути, що вони очікували більшого.

Вже через пару днів представники знака цілком можуть почати нити, заявивши, що відпустка зіпсована. Після сліз вони спокійно відправляються в бар, де заливають своє "горе" коктейлями до самого від'їзду. Втім, деякі просто налягають на солоденьке.

Близнюки

Близнюкам абсолютно все одно, куди їхати, аби перебувати у веселій компанії. В ідеалі їм потрібен хтось, кого вони ще не знають, щоб блиснути своїми досягненнями і неординарністю перед незнайомцем. Куди тільки не заносить близнюків: то в Туреччину десятою дорогою, то в якесь глухе село, де населення всього 100 осіб. А скільки нових знайомств в них після кожної відпустки — тільки диву даєшся.

Рак

Ракам безумовно краще вдома. Вони люблять проводити відпустку разом з сім'єю і з задоволенням їдуть на дачу, щоб полоти грядки. Їм дуже не подобається міняти обстановку, оскільки на "чужині" виявляється незручне ліжко, незвична їжа, та ще якісь незнайомі і найчастіше малоприємні люди. Рак з радістю віддасть перевагу рідним стінам відпустці на Мальдівах.

Але якщо представникам знака хоча б одного разу вдасться класно відпочити і отримати задоволення від проживання на курорті, їх вже не зупинити. Ракам захочеться ще більше нових вражень, за якими вони відправляться хоч на край світу.

Лев

Для Левів найголовніше не напружуватися на відпочинку. Їм хочеться демонструвати гарне вбрання, які вони неодмінно прихоплять з собою аж у трьох валізах. Представникам знака обов'язково потрібно перебувати в суспільстві, щоб ловити захоплені погляди, поки вони гордо будуть прогулюватися від шезлонга до бару і назад.

Навколишні пейзажі мають бути гарними, а обслуговування обов'язково на вищому рівні. Лише тоді Леви залишаться задоволеними!

Діва

Зазвичай Дівам після відпустки потрібно ще одну відпустку, щоб відновити душевну рівновагу. А вся річ у тім, що вони всього бояться. Представники знака готові цілодобово вивчати відгуки про готель, в якому планують зупинитися. Вони неодмінно прихоплять з собою валізу з ліками на випадок всіляких хвороб і отруєнь. Крім того, їм важко знайомитися з новими людьми, а раптом серед них виявиться непорядна людина?

Вже перед відпусткою Діви так себе змучать, що вже нікуди і їхати не захочуть. Якщо ж все пройшло гладко і відпустка виявилася чудовою, вже перед зворотною дорогою їх знову здолає тривога про все на світі. Загалом, після відпустки представникам знака потрібно ще трохи часу, щоб відпочити.

Терези

Терези готові відправитися у відпустку в будь-який час. Оскільки вони натури тендітні і ранимі, то і відпочинок їм потрібен частіше, ніж іншим. Деякі з них можуть взагалі не працювати, а замість цього відправитися в кругосвітню подорож, не замислюючись про майбутнє.

Вони завжди і від щирого серця раді будь-якій нехай навіть найменшій відпустці. Якщо їм запропонувати номер в простенькому готелі з видом на цегляну стіну, вони з радістю погодяться. Навіть якщо бабуся запросить їх до себе на дачу, вони не відмовлять.

Скорпіон

Для представників знака дуже важлива можливість змінити місце проживання. Зазвичай суворі Скорпіони у відпустці стають білими і пухнастими. Їм зовсім неважливо, де саме відпочивати, але бажано, щоб поблизу не було знайомих, колег по роботі і сусідів. Всі ці люди вже неабияк встигли набриднути, тому представники знака мріють насолоджуватися тільки небом, морем або іншими неймовірними пейзажами.

Стрілець

Побувавши десь одного разу, Стрілець вже не хоче туди їхати. Йому неодмінно потрібно відвідати місце, в якому він ще жодного разу не був. Невгамовна цікавість і пристрасть до пригод женуть представників знака на Еверест, в нетрі Шанхая і в навіть в якесь невелике містечко на краю світу.

Якщо хтось готовий їхати у відпустку зі Стрільцем, то йому потрібно бути готовим абсолютно до всього. Краще взяти з собою великий рюкзак, похідний одяг і ліхтарик.

Козоріг

Найкраща відпустка для Козорога та, яку можна провести з користю. Йому зовсім необов'язково їхати на курорт, адже заняття до душі можна знайти і в рідному місті. Представники знака починають будувати плани на відпочинок за рік вперед. До того часу, як людям пора роз'їжджатися по морях, уперті Козороги вже вирішили, яку іноземну мову вивчать або скільки банок з огірками законсервують на дачі. Все з користю для душі, тіла і розуму!

Водолій

Для представників знака дуже важлива компанія. Відпочивати на самоті вони категорично не хочуть, тому тягнуть за собою близьких. Правда, їх божевільні ідеї може підтримати тільки дуже спонтанна, повна ентузіазму людина, адже далеко не кожен готовий о третій годині ночі кудись виїхати або ж полетіти! Найдивовижніше, що Водолії дійсно відпочивають душею і тілом, але ось їх партнерам можна тільки поспівчувати.

Риби

Рибам все одно де відпочивати, аби не їм організовували поїздку або переліт. Якщо їм доведеться займатися всім самостійно, то, швидше за все, ніхто нікуди взагалі не поїде.

Представникам знака необхідний комфорт. Але навіть якщо все буде ідеально, вони знайдуть, до чого причепитися. Може, морське повітря було недостатньо солоним або теплим!

Читати також