Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відсьогодні Рівне у "помаранчевій" зоні: вступають в дію нові обмеження

З 12 жовтня в Україні набуває чинності новий розподіл карантинних зон. Місто Рівне вперше потрапило до "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, що передбачає низку нових обмежень. 

На територіях "помаранчевої" зони забороняється діяльність хостелів та туристичних комплексів, планові госпіталізації у лікарнях (крім випадків, коли є ризик для життя пацієнта), діяльність фітнес-клубів (окрім тих, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв.м. приміщення) та закладів культури, діяльність ресторанів та розважальних закладів у нічний час. Крім цього, набувають чинності обмеження для проведення масових заходів - у розрахунку 1 людина 20 кв.м., та загалом не більше 100 людей.

Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом у "помаранчевій" зоні здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння. Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.

У Рівненській області до "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки потрапили також міста Дубно, Вараш та Острог, а також Здолбунівський, Костопільський, Млинівський, Острозький, Рівненський та Сарненський райони.

Читати також