Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відтепер рівняни можуть зареєструвати ФОП в «Он-лайн будинку юстиції»

Зареєструвати ФОП чи записатися на прийом до відділу ДРАЦС можна в «Он-лайн будинку юстиції»

Зареєструвати фізичну особу-підприємця, юридичну особу, громадську організацію або отримати інформацію з усіх реєстрів Мін`юсту чи дані про електронний цифровий підпис можна швидко і зручно на порталі «Он-лайн будинок юстиції» (http://online.minjust.gov.ua ). Також за допомогою цього електронного сервісу можна отримати повторні документи, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, якщо ви загубили чи втратили якісь документи про державну реєстрацію актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені). Або слідкувати за будь-якими змінами в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо власного майна і отримувати про це інформацію на телефон чи електронну пошту за допомогою послуги «СМС-Маяк».

За словами начальниці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, «Он-лайн будинок юстиції» - це перш за все, ініціатива спрямована на те, щоб забезпечити громадян сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет. Мешканці Рівненщини можуть самостійно розібратися з доступним та зрозумілим інтерфейсом порталу.

До вже звичних сервісів Мін’юсту розробники «Он-лайн будинку юстиції» у найближчий час планують додати понад 20 нових сервісів, серед яких:  державна реєстрація громадських організацій без статусу юридичної особи; подача електронної заяви на реєстрацію національних та міських ЗМІ; державна реєстрація припинення громадських об’єднань зі статусом юрособи; подача електронної заяви про видачу свідоцтва про народження дитини; подача електронної заяви  до органів соціального захисту населення про призначення допомоги при народженні  на підставі отриманого свідоцтва про народження; оплата боргу та інших платежів у виконавчому провадженні он-лайн; отримання довідки про сплату чи не сплату аліментів відповідними категоріями стягувачів та інші.

Читати також