Рівне Медіа

Відзавтра у Рівному курсуватиме лише спецтранспорт

З 26 березня у Рівному припиняється рух громадського транспорту. Однак частина тролейбусів та маршруток все ж курсуватимуть. Вранці та ввечері вони здійснюватимуть спеціальні перевезення - доставлятимуть на роботу рівнян, які забезпечують життєдіяльність міста.

Виконуватимуться спеціальні перевезення з 06:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00. В інший час доби їх не буде на вулицях міста. Спецтранспорт курсуватиме за тими ж маршрутами, що і звичайний громадський транспорт.

У салон спеціального транспорту можна буде зайти лише з перепустками або службовими посвідченнями.

Категорії громадян, яким дозволено проїзд спецтранспортом за умови наявності посвідчення: медичні працівники – з посвідченнями працівника закладу охорони здоров'я з фото, підписом та печаткою керівника закладу. ДСНС, Нацгвардійці, військові, працівники правоохоронних органів та судової системи - службові посвідчення.

Громадяни, які працюють у продовольчих магазинах, комунальних службах, повинні мати відповідні перепустки у транспорт, їх надасть Управління транспорту та зв’язку.

Перевезення будуть здійснюватись із дотриманням карантинних заходів: у маршрутних таксі – 10, у великогабаритному транспорті – 20 чоловік у засобах індивідуального захисту. Проїзд платний.

Також, керівництво фірм, підприємств та організацій, які в період карантину забезпечують життєдіяльність міста, повинні звернутися в Управління транспорту та зв’язку для отримання спеціальних перепусткок. Такі нововведення запроваджуються лише на період дії карантинних заходів.

Читати також